O Kadaza      Kontakt     Pomocník     Výber stránky     Webmasters     Naše poslanie     Súkromie     Podmienky služby


Správcovia webových lokalít

Predloženie vašej stránky do kategórie Kadaza

Svoju stránku môžete predložiť do kategórie Kadaza. Každú predloženú stránku vyhodnocujeme, či ju zaradíme do Kadaza. Veľmi nám záleží na kvalite Kadaza a sme veľmi vyberaví, preto to neberte osobne, ak vašu stránku neprijmeme. Naším cieľom je, aby bola Kadaza čo najužitočnejšia pre našich užívateľov. Zamietnutie vašej stránky neznamená, že sa nám nepáči.

Skôr než stránku predložíte si najprv pozrite postup výberu webstránok Kadaza. Na predloženie svojej stránky do kategórie Kadaza kliknite tu. Povedzte  nám, pre ktorú kategórie je vaša stránka podľa vás nenahraditeľná.

Pomôžte nám šíriť Kadaza: Pridajte si odkaz na Kadaza na svoju stránku!

If you have a web site, we appreciate it when you link to us. Place a link on your website to Kadaza.sk. We prefer to be linked with the phrase “Kadaza.sk - Visual Internet Home Page”. If you would like to link to a specific Kadaza category, please visit the category and paste the category’s URL and title in to your code.


Podeľte sa s nami o svoje zážitky, pripomienky a návrhy: Kliknite sem.

► Späť na domovskú stránku

► Kontakt

► Postup výberu webstránok

► Pomocník


→ Spraviť z Kadaza domovskú stránku

→ Prehľad všetkých stránok Kadaza

→ Medzinárodné


yes  Pridajte sa k nám na Facebooku

 

 

Používaním našich služieb súhlasíte s tým, aby sme my a spoločnosť Google nastavili súbory cookies na zobrazovanie reklám a analýzu našej návštevnosti. Ukazujeme iba nepersonalizované reklamy. Na Google Analytics je aktivované maskovanie IP adresy. Zobraziť podrobnosti