O Kadaza      Kontakt     Pomocník     Výber stránky     Webmasters     Naše poslanie     Súkromie     Podmienky služby


 

Hlavná domovská stránka a webový adresár

Kadaza je ľahko použiteľný, komplexný internetový sprievodca a na mieru prispôsobená úvodná stránka.

 

► Pozeraj video

 


Najlepšie a najpopulárnejšie webstránky na Slovensku

Kadaza je praktická domovská stránka a komplexný webový adresár, ktorý zobrazuje len tie najlepšie a najpopulárnejšie webstránky s rôznymi témami ako sú noviny, kariéra a sociálne siete. Všetky webstránky na Kadaza sú vyberané s veľkou starostlivosťou a zorganizované podľa toho najlepšieho kľúča, aby boli pre každého jednoduché, intuitívne a nápomocné. S Kadaza vás od všetkých vašich obľúbených stránok delí len niekoľko kliknutí!


Osobná úvodná stránka

Svoje obľúbené a najnavštevovanejšie webstránky môžete mať na mieru upravenej domovskej stránke bez potreby registrácie. Obľúbené stránky môžete ľahko pridávať a odberať s funkciou presunu s myšou. Pri vytváraní osobných odkazov môžete vyhľadávať v rozsiahlej databáze s vyše 25 000 webstránkami. Začnite kliknutím na odkaz Upraviť na domovskej stránke.


Pozadia

Upravte si úvodnú stránku s farbami, vzormi a obrázkami a okamžite zmeňte vzhľad svojej osobnej domovskej stránky.


Najlepšie vyhľadávače na webe a poli

Kadaza robí vaše vyhľadávanie na internete ľahkým a jednoduchým. Najobľúbenejšie vyhľadávače sú zlúčené do jedného vyhľadávacieho poľa, ktoré sa navyše ľahko používa. Je to osviežujúco nový spôsob online vyhľadávania!


Objavte tie najlepšie webové stránky na celom svete

Redaktori stránky Kadaza prehľadne rozvrhli najlepšie webové stránky v jednotlivých krajinách. Objavte najobľúbenejšie stránky zo všetkých kategórií na celom svete. Vyberte si krajinu.


Rýchle a jednoduché prehľadávanie webu v mobile aj tablete

Používať domovskú stránku Kadaza v tabletoch a mobiloch je hračka. Stačí prejsť na stránku kadaza.sk a máte k nej prístup kdekoľvek a v ktoromkoľvek zariadení.


Podeľte sa s nami o svoje zážitky, pripomienky a návrhy: Kliknite sem.

 

 

yes  Pridajte sa k nám na Facebooku

Používaním našich služieb súhlasíte s tým, aby sme my a spoločnosť Google nastavili súbory cookies na zobrazovanie reklám a analýzu našej návštevnosti. Naše webové stránky sú podporované partnerskými programami, ako sú partnerské programy spoločností Amazon a eBay, ktoré nám umožňujú získať províziu za odporúčania na ich stránky. Zobraziť podrobnosti