O Kadaza      Kontakt     Pomocník     Výber stránky     Webmasters     Naše poslanie     Súkromie     Podmienky služby


Kontakt

Skontrolujte si najprv našu stránku s pomocníkom, možno na nej nájdete odpoveď na svoju otázku.

Podeľte sa s nami o svoje zážitky, pripomienky a návrhy:


Sledujte nás

Sledujte nás na Twitteri, Facebooku alebo Instagram, aby ste mali informácie o nových funkciách, nových tématických stránkach Kadaza a ostatných novinkách od Kadaza.

      Videos


Predloženie stránky

Od našich užívateľov potrebujeme návrhy, aby sme boli stále in a nič nám neušlo. Aj napriek snahám o to, aby bola na Kadaza každá kategória čo najkompletnejšia sa môže stať, že nám ujde stránka, ktorá je pre vás veľmi dôležitá. V takom prípade vás prosíme vyplniť formulár dole a poslať ho na adresu info@kadaza.sk. Pred predložením webstránky si prečítajte náš Postup výberu webstránok.


Ostatné: info@kadaza.sk


Predloženie vašej stránky do kategórie Kadaza

Svoju stránku môžete predložiť do kategórie Kadaza. Každú predloženú stránku vyhodnocujeme, či ju zaradíme do Kadaza. Veľmi nám záleží na kvalite Kadaza a sme veľmi vyberaví, preto to neberte osobne, ak vašu stránku neprijmeme. Naším cieľom je, aby bola Kadaza čo najužitočnejšia pre našich užívateľov. Zamietnutie vašej stránky neznamená, že sa nám nepáči.

Skôr než stránku predložíte si najprv pozrite postup výberu webstránok Kadaza. Na predloženie svojej stránky do kategórie Kadaza kliknite tu. Povedzte  nám, pre ktorú kategórie je vaša stránka podľa vás nenahraditeľná.


Partnerstva


► Späť na domovskú stránku

► Kontakt

► Postup výberu webstránok

► Pomocník


→ Spraviť z Kadaza domovskú stránku

→ Prehľad všetkých stránok Kadaza

→ Medzinárodné


yes  Pridajte sa k nám na Facebooku

 

 

Používaním našich služieb súhlasíte s tým, aby sme my a spoločnosť Google nastavili súbory cookies na zobrazovanie reklám a analýzu našej návštevnosti. Ukazujeme iba nepersonalizované reklamy. Na Google Analytics je aktivované maskovanie IP adresy. Zobraziť podrobnosti